کارتن بسته بندی

کارتن اداری

کارتن اداری : کارتن اداری علاوه بر نگهداری مدارک و زوم کن ، برای جابجایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، این کارتن ها باتوجه به نیاز معمولا در ابعاد و اندازه های مختلفی بوده و به صورت کارتن اداری تک لایه ، کارتن اداری سه لایه ، کارتن اداری پنج لایه و ... کاربرد دارد.

کارتن اداری

اندازه کارتن اداری

شرکت پک آرا ابعاد و اندازه های استانداردی برای کارتن اداری در نظر گرفته است و شما می توانید با توجه به نیاز خود در ادارات و سازمان ها برای بایگانی و نگهداری از مدارک ، ابزار های الکترونیکی مانند کامپیوتر ، چاپگر و پرینتر و... از این کارتن های اداری استفاده کنید.

شرکت پک آرا ارائه دهنده ی انواع کارتن بسته بندی، کارتن اسباب کشی ، کارتن اداری ، کارتن فریت بار و... با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد
برای مشاوره رایگان در این زمینه با ما تماس بگیرید.

09123458309

کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی : اسباب کشی یکی از حساس ترین کار هایی است که نیاز به دقت بالایی در جابجایی اثاثیه ها دارد ، ابعاد و اندازه وسایل منزل یکسان نبوده و هر گروهی نسبت به اندازه وزن خاص خود را دارند. از این روکارتن بسته بندی و کارتن اسباب کشی دارای تنوع زیادی در اندازه و تعداد لایه ها می باشد.

خیلی از افراد مستاجر برای اینکه بتوانند لوازم منزل خود را بدون آسیب دیدگی جابجا کنند بارها سعی کرده اند که لوازم خود را با بسته بندی های غیر اصولی از آسیب دیدن خلاص کنند ولی توجه داشته باشید بدون بسته بندی اصولی و بدون کارتن اسباب کشی این کار امکان ندارد و مطمئنا به بار و لوازم شما آسیب وارد خواهد شد. ولی پک آرا با ارائه خدمات بسته بندی اصولی و عرضه کارتن های مخصوص برای اسباب کشی این اطمینان را به شما می دهد که میزا آسیب دیدگی لوزم در حین اسباب کشی را تا 90 درصد کاهش دهد.

کارتن اسباب کشی برای بسته لوازم شکستنی منزل

می دانیم که هیچ یک از لوازم منزل دارای اندازه های یکسان نیساتند البته به غیر از لوازمی که ست می باشند و در واقع یک دست هستند مثل (بشقاب ، ...) از این رو کاتن اسباب کشی در اندازه های متفاوت و با کیفتی عالی تولید و عرضه شده است و بر اساس نیاز شما می توانید از اندازه های متفاوت  بدون نگرانی از آسیب دیدگی لوازم خود استفاده کنید.

کارتن اسباب کشی

اندازه کارتن اسباب کشی

تاجایی که می توانید از کارتن با اندازه ی مناسب برای بسته بندی اساس و لوزام منزل خود استفاده کنید ،  لوازم منزل از نظر ابعاد و اندازه می تواند در یکی از سه دسته زیر قرار گیرد:

1-    کارتن اسباب کشی برای وسایل کوچک و سنگین

وسایلی مانند ظروف در این دسته بندی قرار می گیرند ، کارتن اسباب کشی این موارد باید به نحوی باسپشد که دارای مقاومت بالایی بوده و در مقابل ضربه مقاوم باشد، توصیه می شود برای این نوع وسایل از کارتن اسباب کشی 3 لایه و 5 لایه و با اندازه های کوچک و یا متوسط استفاده شود تا وسایل داخلی آن دارای امنیت بالاتری باشند.

2-    کارتن اسباب کشی برای وسایل بزرگ و سبک

وسایلی مانند ظروف پلاستیکی نسبت به فضایی که اشغال می کنند ، وزن بسیار کمتری داشته و نیازی به کارتن اسباب کشی مقاوم برای جابجایی ندارد ، برای بسته بندی این وسایل می توان از کارتن بسته بندی تک لایه تا سه لایه استفاده کرد.

3-    کارتن اسباب کشی برای وسایل بزرگ و سنگین

وسایلی مانند یخچال ، اجاق گاز ، ماشین لباسشویی و... که هم از نظر ابعاد نسبا بزرگ می باشند و هم از نظر وزن نیز سنگین هستند در این دسته قرار می گیرند ، برای کارتن بندی و بسته بندی این وسایل می توان از کارتن اسباب کشی اختصاصی با اندازه های استاندارد استفاده کرد ، کاربرد کارتن اسباب کشی در این نوع وسایل حفظ لایه بیرونی آن ها از آسیب دیدگی و افتادن خط و خش روی آن ها می باشد .

شرکت پک آرا ارائه دهنده ی انواع کارتن بسته بندی ، کارتن اسباب کشی ، کارتن اداری ، کارتن فریت بار و... با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد

برای مشاوره رایگان در این زمینه با ما تماس بگیرید.

09123458309

 

 

 

 

کارتن فریت بار

کارتن فریت بار | کارتن بسته بندی برای ارسال بار های هوایی : شاید در ابتدا به ذهنتان برسد که از هر نوع کارتن می توانیم به عنوان کارتن فریت بار استفاده کنیم مثلا کارتن موز که نسبت به کارتن های دیگر محکمتر است. ولی در اصل کاتن فریت بار دارای انواع متفاوتی است و ضخیم تر و محکمتر از کارتن های معمولی می باشد .

کارتن فریت بار به دلیل اینکه در بین انبوهی از بار درون هواپیما قرار می گیرد نسبت به کارتن های دیگر مقاومتر می باشند به صورتی که گوشه های این کارتن در حمل و نقل نه پاره می شود و نه خمیده می شود بدین صورت می توانید با خیال راحت لوازم و اسباب خود را با این نوع از کارتن ها بسته بندی کنید.

کارتن فریت بار

پک آرا ارائه کننده بهترین نوع کارتن فریت بار برای بسته بندی لوازم منزل و شخصی  برای ارسال بار به خارج از کشور می باشد. تهیه کارتن فریت بار در پک آرا با استفاده از بهترین متخصصین در امر فریت و حمل بار هوایی انجام می شود.

 

کارتن فریت بار


فریت بار یا همان ارسال هوایی بار فرایندی است که طی آن وسایل و ابزار به صورت بسته بندی شده و از راه هوایی انتقال داده می شوند، کارتن فریت بار یا همان کارتن بسته بندی ارسال بار هوایی باید بسیار مقاوم بوده و ابعاد و اندازه استانداردی داشته باشد.
برای تهیه کارتن فریت بار و بسته بندی وسایل جهت فریت بهتر است از افرادی که در این زمینه فعالیت دارند استفاده کرد، کار فریت بار حساس بوده و کارتن فریت بار باید به گونه ای برای بسته بندی وسایل استفاده شوند که در طی مسیر آسیبی به آن ها نرسد.
کارتن فریت بار معمولا 5 لایه بوده و جنس مقاوم تری نسبت به سایر کارتن های بسته بندی دارد. ابعاد و اندازه های کارتن بسته بندی نیز باتوجه به وسایل حمل شونده تعیین می شوند.

شرکت پک آرا ارائه دهنده ی انواع کارتن بسته بندی، کارتن اسباب کشی ، کارتن اداری ، کارتن فریت بار و... با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد

برای مشاوره رایگان در این زمینه با ما تماس بگیرید:

09123458309

 

 

 

کارتن بسته بندی

کارتن بسته بندی :

کارتن بسته بندی در طرح ها و رنگ های مختلف و بسته به نوع کاربری که دارند در مدل های مختلفی طراحی و ساخته می شوند ، کارتن بسته بندی معمولا در یکی از دسته بندی های زیر برای کاربران ارائه می شود:

کارتن فریت بار

کارتن فریت بار

کارتن فریت بار ، این نوع کارتن بسته بندی برای جابجابی اجناس و کالاهایی که به صورت هوایی و زمینی و در فواصل زیاد ارسال می شوند ، مورد استفاده قرار می گیرند، جنس کارتن فریت بار نسبتا مقاوم تر بوده و طوری ساخته می شود که مقاومت بالاتری نسبت به ضربه داشته باشد.

 

کارتن اداری

کارتن اداری نوع دیگری از کارتن بسته بندی می باشد که معمولا برای جابجایی اقلام و اثاثیه ادارات و یا بایگانی و نگهداری ابزار اداری مانند پرینتر ، کامپیوتر ،  چاپگر و... مورد استفاه قرار می گیرد ، از آنجایی که کارتن اداری اغلب برای لوازم الکترونیکی و حساس به ضربه مورد نیاز می باشد ، لذا برای ساخت این نوع کارتن بسته بندی نیز باید از مواد اولیه مقاوم به ضربه استفاده شود.

کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی پرکاربرد ترین نوع کارتن بسته بندی می باشد . این نوع کارتن ها  تنوع زیادی از نظر اندازه داشته و در مدل های مختلفی تولید می شوند ، حفظ اثاثیه منزل از آسیب دیدگی ما را ملزم به بسته بندی صحیح و با کارتن بسته بندی استاندارد و مخصوص اسباب کشی می کند ، بسته بندی اصولی لوازم منزل با کارتن اسباب کشی ایمنی کار را افزایش داده و شما می توانید با خیال راحت تری اقدام به اسباب کشی کنید.

ابعاد و اندازه کارتن بسته بندی

معمولا کارتن بسته بندی از نظر ابعاد و اندازه برای اسباب کشی در 3 دسته زیر تقسیم بندی می شوند:

کارتن بسته بندی

1-    کارتن بسته بندی برای وسایل سنگین با حجم کم
2-    کارتن بسته بندی برای وسایل بزرگ با وزن کم (حجیم کم وزن)
3-    کارتن بسته بندی برای وسایل حجیم و سنگین

کارتن بسته بندی برای وسایل سنگین باحجم کم

این نوع کارتن بسته بندی برای اثاثیه هایی مانند ظروف شیشه ای ، چینی و ... مورد استفاده قرار می گیرد ، سعی کنید برای این نوع اثاثیه ها از کارتن اسباب کشی 5 لایه استفاده کنید ، این نوع کارتن بسته بندی دارای مقاومت بالایی بوده و می توان با خیال راحت تری لوازم سنگین را در داخل آن بسته بندی نمود. کارتن فریت بار نیر 5 لایه بوده و در اندازه های مختلفی بسته به نوع وسایلی که قرار است حمل شوند در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند.

کارتن بسته بندی وسایل حجیم و کم وزن

این نوع کارتن بسته بندی برای لوازمی مانند ظروف پلاستیکی و ... مورد استفاده قرار میگیرد ، ابعاد و اندازه این نوع کارتن بسته بندی در ابعاد بزرگتر و ضخامت کمتری نسب به کارتن بسته بندی که در بالا اشاره شد دارند ، از ویژگی های برجسته ی این نوع کارتن بسته بندی می توان به دوام زیاد و قیمت مناسب آن اشاره کرد.

کارتن بسته بندی برای وسایل بزرگ و سنگین

اغلب این نوع کارتن بسته بندی برای حمل و جابجایی وسایلی مانند یخچال ، ماشین لباسشویی و... کاربرد دارد ، معمولا اغلب این اثاثیه ها و لوازم منزل کارتن بسته بندی خود را دارند ، ولی وجود این نوع کارتن اسباب کشی هنگام جابجایی وسایل منزل بسیار کارآمد بوده و مانع از آسیب دیدن وسایل منزل حین جابجایی می شود.

شرکت پک آرا ارائه دهنده ی انواع کارتن بسته بندی ، کارتن فریت بار ، کارتن اسباب کشی ،کارتن اداری و ... می باشد.
برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:
09123458309