چسب ۵ سانتی

چسب ۵ سانتی :همه ی ما به نوعی با چسب ۵ سانتی سرو کار داریم ، اشخاصی که هر روز ازاین وسیله در کارشان و چه افرادی که در موقع لزوم از چسب پهن  ۵ سانتی استفاده می کنند . در دنیای امروزی اکثرا افراد به نوعی مستاجر بوده  یا به هر علتی نیاز به اسباب کشی دارند.

چسب پهن 5 سانتی

برای آسانتر شدن کار اسباب کشی و زدودن نگرانی افراد از شکستن لوازم نیاز به کارتن بسته بندی و کارتن اسباب کشی داریم تا اسباب کشی بی دردسری داشته باشیم . چسب ۵ سانتی چسبی است که به درز بین دو طرف کارتن بسته بندی و کارتن اسباب کشی می خورد ، هم کار را برای اسباب کشی آسان می کند و هم باعث استحکام در کار کارتن بسته بندی می شود .

استفاده از چسب ۵ سانتی در بسته بندی

چسب پهن ۵ سانتی کار بردی همه کاره دارد در برخی کار گاه ها و کارخانه ها هم از این چسب برای کارتن بسته بندی مواد استفاده می شود، این کار مخصوصا برای کارخانه هایی که لوازم شکستنی تولید می کنند ، کاربرد بسیاری دارد . برای افراد تازه کار که از چسب ۵ سانتی استفاده نکردند و در استفاده از آن خبره نیستند .

چسب های جدید ۵ سانتی به بازار آماده که با طراحی جدید در وسط خود بی رنگ هستند و با اندازه ای ۱۵۰ میلی متری  کار را برای استفاده از چسب های پهن ۵ سانتی آسان کرده و دیگر نیازی نیست نگران استحکام و از هم گسستگی درزهای کارتن اسباب کشی و کارتن بسته بندی خود باشید زیرا این چسب ها اطمینان خاطر را برای مصرف کنندگان به همراه می آورند .

همچنین در بعضی مواقع به هر علتی امکان دارد کارتن اسباب کشی یا کارتن بسته بندی تان در حین کار  پاره شود شما می توانید به آسانی با چسب پهن ۵ سانتی درزها و قسمت های پاره شده را با این چسب بپوشانید تا نگران افتادن لوازمتان نباشید . ایده ای برای شما پیشنهاد می کنیم که در خرید کارتن اسباب کشی و کارتن بسته بندی به این نکته  توجه کنید که  لوازمتان شکستنی  ، سنگین مثل گاز ، مبلمان یا غیره است .

تا وقتی چسب پهن ۵ سانتی را بر درز کارتن بسته بندی می چسبانیم بدانیم که برای چه مواردی می خواهیم استفاده کنیم . می توان به وسیله ی چسب پهن  ۵ سانتی روی کارتن بسته بندی  نام لوازمی که در درون کارتن هست را درج کنیم تا در موقع باز کردن آن ها به مشکل برنخوریم .

در کارتن های اسباب کشی برای محل های درز آن که  از چسب پهن ۵ سانتی استفاده کرده ایم ، بهترین کار این است که  برای جلوگیری از پاره شدن چسب ها کارتن های بسته بندی که سنگین می باشند را زیر قرار دهیم و کارتن های بسته بندی سبک را بالای آن ها قرار دهیم تا به محلی که چسب خورده آسیب وارد نشود .

چسب های پهن ۵ سانتی ایمنی کار شما را بالا می برند . و لازمه ی هرکاری ابتدا ایمن بودن در آن کار می باشد . شرکت پک آرا ارائه دهنده ی انواع تجهیزات بسته بندی ، کارتن بسته بندی ، کارتن اسباب کشی، کارتن فریت بار ، کارتن اداری و … می باشد.
بسته بندی مطمئن با پک آرا…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *