چسب زن دستی

چسب زن دستی ، جهت چسب زدن کارتن بسته بندی و کارتن اسباب کشی مورد استفاده قرار می گیرد .  موارد استفاده ی چسب زن دستی  اغلب به صورت رومیزی و دستی است .. بیشترین کاربرد چسب زن دستی برای مواقعی می باشد که  لوازم مورد نیاز را در کارتن بسته بندی گذاشته ایم و قصد حمل و انتقال لوازم به جای دیگر مخصوصا در مواقع اسباب کشی و حمل کالاهای تجاری را داریم. زمانی که لوازم مورد نظر را در داخل کارتن های بسته بندی مورد نظر قرار دادیم اقدام به بستن درب کارتن از طریق چسب و یا نخ بسته بندی میکنیم،

چسب زن دستی

استفاده از چسب زن دستی در بسته بندی

چسب زن دستی به دلیل قابلیت تنظیم طول چسب کار را برایمان چند برابر آسانتر می سازد، و باعث می شود با اطمینا خاطر بیشتری کارتن اسباب کشی را حمل کنیم . چسب زن دستی در سایزها و رنگ های مختلف تولید و عرضه می گردند .

وقتی میخواهیم مواد شیمیایی و و مواد سوخت را حمل ونقل یا نگهداری کنیم آن ها را درون کارتن بسته بندی می گذاریم و با چسب زن دستی درب آن و محل های درز کارتن را چسب زنی می کنیم تا در موقع جابه جایی با خطر ریختن  و آسیب دیدن مواد روبه رو نشویم . دستگاه چسب زن دستی با دو نوار در زیر و روی کارتن بسته بندی به صورت همزمان ،  کاربرد فراوانی در بسته بندی کارتن اسباب کشی دارد .

امنیت و ایمن بود اساس اولیه و لازمه ی هر کاری است . طراحی حفاظتی و امنیتی بسیار بالایی در ساخت چسب زن های دستی انجام پذیرفته است ، چرا که در این طریق چسب زدن کارتن بسته بندی ، چون با دست  چسب زنی انجام می گیرد نیاز به امنیت داریم تا کار چسب زدن  را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم . و وقتی می خواهیم کارتن اسباب کشی را حمل کنیم دیگر نگران لوازم درون آن نباشیم .

این جمله  در اصطلاحات ما کاربرد فراوانی دارد که “کار از محکم کاری عیب نمی کند” . برای جلوگیری از آسیب دیدگی لوازم خانه در هنگام اسباب کشی نیز می توان لوازم خانگی را دسته بندی کرد و در کارتن بسته بندی به صورت جداگانه گذاشت و درب آن را با چسب زنی دستی محکم بست و سالم به مقصد رساند و نگران شکستن ، آسیب دیدن لوازم در حمل نقل نبود .

شرکت پک آرا با ارائه  لوازم و تجهیزات بسته بندی ، کارتن اداری، کارتن بسته بندی، کارتن اسباب کشی , کارتن فریت بار و… بهترین راهکار ها را برای اسباب کشی و بسته بندی شما ارائه می دهد.

با پک آرا مطمئن بسته بندی کنید….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *