نخ بسته بندی

نخ بسته بندی : کارتن برای هر اسباب کشی و یا حمل کارتن بسته بندی نیاز است چرا که باعث امنیت  کارتن بسته بندی می شود .وقتی قرار است وسایلی از منزل یا اداره جات را از مکانی به جای دیگر برد یا برای مدتی در انبار یا گوشه ای از خانه نگه داری کرد می توان لوازم مربوطه را در کارتن بسته بندی گذاشت و آن را با نخ بسته بندی محکم بست .

 

نخ بسته بندی

استفاده از نخ بسته بندی در بسته بندی وسایل

نخ بسته بندی در دو نوع تابیده و ساده تولید می شود . بسته بندی فناوری محافظت از وسایل ، انبار ، ذخیره و استفاده از آن است . همچنین با نخ بسته بندی کشاورزان می توانند محصولات خود را در کارتن بسته بندی بگذارند و درب آن را با نخ بسته بندی ببندند ، این کار باعث امن بودن محصولاتشان در حمل و نقل می شود ، با بستن نخ بسته بندی دیگر کارتن اسباب کشی شما در طول راه باز نمی شود.

نخ بسته بندی بهترین روش برای حصول اطمینان از کارکرد صحیح کارتن اسباب کشی و کارتن بسته بندی بوده و کارایی بالایی در بستن وسایل دارد . در شرکت های بزرگ ،  کارخانه ها  ، اداره جات وقتی برای مدتی نیاز به پرونده ها نیست می توان آنها را در کارتن بسته بندی گذاشت و با نخ بسته بندی بست و نگران باز شدن درب آن نبود به دلیل محکم بودن پوسیده نمی شوند و از ضخامت بالاتری برخوردار هستند .

این نکته بسیار حائز اهمیت است که نباید درب کارتن بسته بندی را زیاد محکم بست ، چرا که باعث فشار آمدن به محصول داخل کارتن و آسیب دیدن وسایل داخل آن می شود . در دنیای امروزی ما که اکثرا با مشغله ی اسباب کشی چه اسباب کشی منزل چه اداری سرو کار داریم می توانیم در کمترین زمان لوازم را در کارتون بسته بندی قرار دهیم و نخ بسته بندی را طوری می بندیم که در هنگام باز کردن آن زودتر باز شود و گره نخورد و کار را برایمان سخت تر نکند .

وقتی از یک فروشگاهی خرید می کنیم و این لوازم نیاز به حمل دستی دارد تا خودمان به منزل برسانیم فروشنده کار را برایمان آسان می کند و آن را درون کارتن بسته بندی جا می دهد و برای آسانتر کردن کار حمل و نقل آن را بانخ بسته بندی می بندد ، تا بدون ضربه خوردگی آن را به مقصد رسانیم . نحوه ی چیدمان کارتن اسباب کشی از مهمترین عواملی است که وقتی وسایلی را با نخ بسته بندی می بندیم باید دقت ویژه ای به این امر داشته باشیم .

شرکت پک آرا با ارائه راهکار های ایمن برای اسباب کشی و بسته بندی برای ارسال بار به نقاط مختلف جهان از طریق فریت بار و همچنین ارائه انواع تجهیزات بسته بندی، کارتن بسته بندی،کارتن اداری ، کارتن اسباب کشی، کارتن فریت بار و .. خیال شما را آسوده می سازد.

با پک آرا مطمئن بسته بندی کنید…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *