فریت هوایی حیوانات زنده ، ارسال حیوانات با هواپیما

ارسال حیوانات با هواپیما به خارج از کشور ، ارسال هوایی حیوانات ، فریت بار هوایی حیوانات زنده :  ارسال کدن حیوانات زنده از راه هوایی دارای قوانین و مقررات و شرایط خاصی می باشد که باید آنها را فرد صادر کننده و یا شرکت هواپیمایی که وظیفه ارسال آنها را دارد باید رعایت شود .

ارسال حیوانات با هواپیما

شرکت خدمات ارسال بارهوایی برای ارسال حیوانات زنده با هواپیما که به سه شکل می باشند را از طریق پروتز های چاتر و تجاری انجام می دهد. (حیوانات زنده که فریت هوایی می شوند دارای سه شکل می باشند : صنعتی ، کشاورزی ، خانگی ) در بعضی مواقع نیز از هواپیماهای باری نیز برای سریع تر فرستادن حیوانات زنده به کشور مقصد استفاده می شود .

می توان به عنوان مثال چند نمومه از نقل و انتقالات حیوانات زنده را از طریق هوایی برای شما می شماریم :

  • انتقال جوجه های یک روزه از سراسر کشور های مبدا به ایران و از ایران به کشور های حوزه خلیج فارس
  • انتقال جوجه های یک روزه شتر مرغ به ایران و از ایران به کشور های مقصد دیگر
  • انتقال تخم مرغ های نطفه دار به کشور های حوزه خلیج فارس
  • و …

در صورتی که شما به یک انتقال سریع احتیاج دارید باید با مراجعه به شرکت ارسال بار هواییی مراجعه کنید و به طور کامل از آهنا راهنمایی گرفته و حیوانات خود را از طریق آن شرکت صادر کنید . در مورد حیوانات خانگی که به همرا مسافر از ایران خارج می شوند نیز باید از شرکت های هوایی پرسو جو کرد . ارسال کردن حیوانات خانگی شرایط و هزینه هایی را دارد . اگر این حیوان خانگی با مسافر باشد قوانین خود و اگر بدون همراه باشد قانون مخصوص به خود را برای انتقال خواهخد داشت .

شما می توانید برای کسب بهترین اطلاعات با مشاورین کاربلد ما در شرکت خدمات بار هوایی تماس بگیرید و حیوانات خود را به سلامتی به کشور مقصد ارسال کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *