فریت محصولات دریایی ، ارسال هوایی محصولات دریایی

فریت محصولات دریایی ، ارسال هوایی محصولات دریایی : محصولات دریایی از جمله محصولات و بارهای فاسد شدنی می باشند که این نوع محصولات را باید با بسته بندی خاص و شرایط خاصی فریت کرد. از جمله محصولات درایی ایران که به خارج از کشور صادر می شوند عبارتند از : میگوی خلیج فارس ، خرچنگ اب شیرین و انواع ماهی های جنوب مثل شوریده و زبیدی می باشد که تقریبا از کل فرودگاه های این کشور قابل صادرات می باشد.

فریت محصولات دریایی

صادر کنندگان محرم محصولات دریای که اکثرا در جنوب کشور هستند که محصولاتی از جمله میگو و انواع ماهی هارا صادر می کنید به شما اعلام می کنیم که شرکت ارسال بار هوایی ما شما را در این کار یاری می کند و و در تمام فرودگاه های جنوب کشور دفتر خدماتی دارد . مواقعی پیش می آید که شما نیاز مازاد دارید در اینجا شرکت هوایی ما از فرودگاه های اصفهان و شیراز و حتی تهران نیز ایتفاده می کند تا محصولات شما به موقع به مقصد برسند.

شرکت ارسال بار هوایی ما به صورت تمام وقت در همه فرودگاه های این کشور مشغول به کار هستند و می توانند کارهای اداری و گمرکی شما را جهت ارسال محصولاتتان امجام می دهند و این محصولات با بهترین پرواز های ممکن و در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه ارسال خواهد شد . حتی اگر شما از مبدا اینکار را به ما بسپارید از حمل و نقل زمینی برای رساندن محصولات به فرودگاه نیز صرفه جویی می کنید.

افرادی که قصد دارند خرچنگ آب شیرین را به کشور های اروپایی و یا کشور های حوزه خلیج فارس صادر کنند می توانند با بهره گیری از پرسنل شرکت فریت بار هوایی ما در شهر تبریز استفاده کنند . چون محل صید خرچنگ آب شیرین به شهر زیبای تبریز نزدیک می باشد صادرات هوایی از این شهر بهترین گزینه می باشد. پس می توانید محصولات خود را در اختیار پرسنل ما در این شهر تحویل داده و تمام کار های موجود را به آنها بسپارید تا محصولات شما را در اسرع وقت به کشور مقصد انتقال دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *