فریت بار هوایی کالاهای خطر ناک

فریت بار هوایی کالاهای خطرناک , ارسال بار هوایی کالای خطرناک : همگی بر این موضوع آگاه هستیم که هر ماده ای که آتش زا باشد یک ماده خطر ناک در هر محیطی می باشد . حمل و نقل این نوع کالاها بسیار حساس و مهم می باشند که باید با دقت بیشتی حمل و نقل شوند .

فریت کالای خطرناک

اینگونه کالاهای خطر ناک و آتش زا در اول کار باید به صورت بسیار حرفه ای بسته بندی شوند زیرا که این بسته بندی باید طوری صورت گیرد که هم خطری نداشته باشد و هم اینه کالا خود در برابر آسیب دیدگی حفظ شود و کیفیتش را از دست ندهد به این دلیل این کار ساده ای نمی باشد و باید به دست متخصصان بسته بندی صورت گیرد . در تمامی کشور های جهان برای ارسال بار خطر ناک قوانینی وضعش ده که باید همه آنها را رعایت کنیم.

خدمات فریت بار و ارسال بار هوایی ما با داشتن افرادی مجرب و کار بلد در زمینه بسته بندی تخصصی و حرفه ای خصوصا برای این نوع کالاها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد و تمامی قوانین ارسال این نوع کالا هارا می دانند و سالم رسیدن کالای شما را به مقصد تضمین می کنند .

برای حمل و ارسال صحیح کالاهای خطرناک به خارج از کشور به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  1. استفاده از بسته بندی و ظروف مناسب حمل بر طبق استاندارد بین الملی (un)
  2. رعایت مقدار موجود برطبق استاندارد در هر ظرف
  3. رعایت تمامی دستور العملهای بسته بندی
  4. استفاده از مواد نشت گیر و جاذب الزامیست
  5. لیبل گذاری و علامت گذاری سطح خارجی بسته های قابل حمل .
  6. آماده کردن مدارک و سندهای مورد نیاز
  7. جدا کردن کالاهای آتش زای خطرناک ناسازگار

نکته : ارسال کالاهای خطر ناک و آتش زا با هواپیماهای باری و مسافربری ممنوع می باشد.

برای فریت بار کالاهای خطرناک و آتش زا و داشتن اطلاعات در مورد نحوه صحیح ارسال اینگونه کالا ها از شرکت خدمات بار هوایی ما تماس حاصل فرمایید که هم امنین را برقرار کنید و هم کالای خاص و خطرناک خود را با کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه به کشور مقصدتان ارسال کنید .

اینگونه کالا ها باید با احتیاط صد در صد ارسال شوند که در اینجا باید بسته بندی بسیار حرفه ای داشته باشند که پرسنل شرکت پک آرا ما این کار را به خوبی انجام می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *