فریت بار هوایی خشکبار ، هزینه و قیمت ارسال هوایی خشکبار ایرانی

فریت هوایی خشکبار ، هزینه و قیمت ارسال هوایی خشکبار ایرانی : فریت هوایی خشکبار ، فریت آجیل ایرانی ، صادرات خشکبار : آجیل و خشکبار کشور ما در تمام دنیا زبان زد مردم می باشد . مردم بسیاری از کشور های جهان وجود دارند که برای تهیه آجیل ایرانی حاضرند هزینه بالایی پرداخت کنند چون که خشکبار کشور ما بسیار ارگانیک می باشد و به این علیت شهرت خاصی در بین کشور های دنیا پیدا کرده است . توجه مردم جهان به آجیل کشور ما باعث شده که صادر کنندگان این محصول در کار خود پیشرفت زیادی داشته باشند.

فریت بار هوایی خشکبار

دلیل صادرات خشکبار از طریق هوایی چیست ؟

معمولا صادرات خشکبار ایران از راه دریایی و یا زمینی بوده است ولی در بعضی مواقع به دلیل اینکه آجیل و خوشکبار طعم و مزه اصلی خود را از دست ندهد و باید در زمان کوتاهی به مقصد برسد که در این مواقع از فریت هوایی استفاده می شود.

خدمات ارسال بار هوایی ما با داشتن تجربه و مهارت کافی در صادرات خشکبار به صورت هوایی می تواند شما را در این امر یاری دهد که فرودگاه های فعال در رابطه با ارسال این محصول در شهر های شیراز ، اصفهان ، مشهد ، تبریز ، اهواز و بندر عباس بیشتر وجود دارد که فریت بار خشکبار های شما عزیزان را به کشور های مقصد می فرستند .

کادری که این شرکت (فریت بار پک آرا) در فرودگاه های ذکر شده مستقر کرده کاملا با ارسال این محصول از طریق هوایی آشنایی دارند و می توانند کار های شمارا از جمله انجام تشریفات گمرکی و مراحل اداری و گرفتن بار نامه و … انجام دهند و شما را یاری کنند. شما می توانید محصول خود را به ما بسپارید و برگه فریت بار دریافت کنید و در هزینه هایی برای حمل کردن محصول خود به فرودگاه تهران صرفه جویی کنید . ما محصولات شما را بعد از بسته بندی کردن به نزدیکترین فرودگاه ممکن انتقال داده و آن را با کمترین هزینه ممکن به کشور مقصد ارسال خواهیم کرد .

بعضی از محصولات باید در حمل و نقل با دقت کاملی انجام شود که پرسنل ما اینکار را با توجه زیاد و با احتیات کامل انجام می دهند تا محصولات شما سالم به مقصد برسد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *