فریت بار به هندوستان ، قیمت و هزینه ارسال بار به هند

فریت بار به هندوستان ، قیمت و هزینه ارسال بار هوایی به هندوستان : در قاره پهناور آسیا کشور های بسیاری وجود دارد که در جنوب غربی این قاره کشور هندوستان قرار دارد. در کشور هندوستان ۱۲۲ فرودگاه وجود دارد که علاوه بر جابه جایی مسافران و مهاجران وظیفه حمل و نقل بار های هوایی را نیز بر عهدا دارند.اگر شما قصد دارید به هندوستان مهاجرت کنید ویا زمان مشخص یا نا مشخصی در آنجا باشید ولی دغدغه این که چگونه اسباب و لوازم خود را به آنجا انتقال دهیم اصلا کار دشواری نیست چون افراد و کارشناسان کار بلد شرکت فریت بار و  ارسال بار هوایی ما در خدمت به مردم عزیزمان حاضر می باشند و شما تمام مراحل انجام اینکار را به ما بسپارید.

فریت بار به هند

شرکت فریت بار این کار مشکل را برای مشتریان و متقاضیان بسیار راحت کرده است و قرار نیست مسافر نگران رسیدن بار های خود به مقصد باشد زیرا که ما با استفاده افراد با تجربه و کاربلد در قسمت بسته بندی و با استفاده از بهترن کارتون ها و جعبه های مخصوص اسباب و لوازم شما را به گونه ای بسته بندی خواهیم کرد که در حمل و نقل آسیبی به انها وارد نشود و بار های شما به طور کامل و سالم به مقصد می رسد. پس شما می توانید دبا خیالی آسوده به کشور زیبای هندوستان سفر کنید .

دو شرکت ایرایندیا و ایندین ایرلاین که برای حمل و نقل هوایی است کار حمل و نقل بار هوایی در کشور هندوستان را بر عهده دارند که موفق شدن با این کار کشور هندوستان را پر رونق و شلوغ کنند . می توان گفت این دو شرکت مهمترین شرکت های حمل و نقل هوایی در کشور هندوستان می باشد . مسافران یا مهاجران به کشور هند می توانند کارهای انتقال بار خود را در دست شرکت خدماتی بار هوایی ما بسپارند تا از سالم رسیدن محموله های خود به این کشور مطمئن باشند.

فریت بار به هندوستان

نکات فریت بار به کشور هند

برخی از افراد بر این باور هستند که ارسال بار هوایی یا فریت بار کار آسان و راحتی است اما اینگونه نیس و برای سالم رسیدن بار به مقصد به فردی کار بلد و با تجربه احتیاج است و بار را بدون هیچ مشکلی به مکان مورد نظر انتقال دهد . بهتر است اولین کاری که یک فرد برای مهاجرت به یک کشور را دارد این است که لوازم و اسباب خود را به شرکت بار هوایی تحویل دهد و برگه فریت بار را دریافت کند .

برگه ای که مسافر دریافت می کند باید تا اخرین لحظه ارسال بار در دست داشته باشد. لازم به ذکر می باشد که مسافر از آوردن لوازم و اشیای که در حمل و نقل هوایی ممنوع می باشد خودداری کند تا اینکه مشکلی برای خوودش و شرکت حمل بار هوایی پیش نیاید . مسافر باید کالا ها و اسباب و لوازم خود را قبل از پرواز و زمانی تحویل شرکت دهد که افرادی که کار بسته بندی را بر عهده دارند بتواند آنها را بسته بندی کرده و آماده ارسال کنند. بار هایی که مسافر دارد نباید به وسیله خودش بسته بندی شود زیرا که بارها به وسیله گمرک شناسایی و بازرسی می شوند که اگر خود مسافر اینکار را انجام دهد کار بسیار وقت گیر و مشکل ساز خواهد بود .

مدارکی چون : شناسنامه ، پاسپورت ، بلیط ، تلفن تماس ثابت ، تلفن همراه و … باید در پیشتان باشد چون هم مامور گمرک و هم شرکت هواپیمایی این مدارک را برای ارسال بار شما از شما می خواهند . بعد از اتمام کار بسته بندی لوازم به گمرک بین المللی در فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود شرکت خدمات بار هوایی ما جهت جلب رضایت مشتری و برای امنیت بیشتر لوازم مشتری بار را پالت بندی می کنیم تا از سالم رسیدن به مقصد اطمینان کامل داشته باشیم. همه اینکار ها باید در مدت زمان کوتاه و با مناسبترین هزینه انجام شود تا مسافرین محترم کشور هندوستان انتظار زیادی نکشند و با خیالی آسوده به ابن کشور زیبا سفر کنند.

چگونگی تحویل گرفتن بار هوایی در فرودگاه کشور هندوستان

بعد از گذشت مدتی شما باید اطمینان داشته باشید که کالایتان به هند رسیده است و برای دریافت آن اقدام کنید . برای اینکار لازم است به فرودگاه مقد مراجعه کنید و در آنجا به قسمت گمرک فرودگاه مربوطه رفته و کارهایی که در آنجا به شما می گویند را برای دریافت بار خود انجام دهید باید اشاره داشته باشیم که برای دریافت کالای خود مدارک شناسایی خود را در دست داشته باشید چون مامور گمرک تا زمانی که مدارک شناسایی شما را بازرسی نکند بار را تحویل نمی دهد چون بار باید به صاحب اصلی آن تحویل داده شود.

اگر در زمان تحویل بار خود مسافر اقدام کند باید مدارک شناسایی را به همراه خود داشته باشد ولی در صورتی که نفر دیگر به جای او برای اینکار اقدام می کند باید مدارک شناسایی را به آن فرد داده و در دست او باشد تا او بتواند محموله را دریافت کند در غیر این صورت بار تحویل نداده خواهد شد. همیشه بعد از تحویل گرفتن بار خود از فرودگاه از سالم بودن لوازم و وسایل خود اطمینان حاصل کنید.

گاها اتفاق می افتد که اطلاعات شخصی یا آدرس مورد نظر اشتباه می باشد در این جور از مواقع شما سریعا باید به شرکت هواپیمایی که با آن قرارداد دارید زنگ زده و اعلام کنید تا اقدامات لازم برای فرستادن بار شما از مبدا به مقصد را دوباره انجام دهند و آن را سالم به صاحب خود تحویل دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *