کارتن بسته بندی

چسب 5 سانتی

چسب 5 سانتی :همه ی ما به نوعی با چسب 5 سانتی سرو کار داریم ، اشخاصی که هر روز ازاین وسیله در کارشان و چه افرادی که در موقع لزوم از چسب پهن  5 سانتی استفاده می کنند . در دنیای امروزی اکثرا افراد به نوعی مستاجر بوده  یا به هر علتی نیاز به اسباب کشی دارند.

چسب 5 سانتی

برای آسانتر شدن کار اسباب کشی و زدودن نگرانی افراد از شکستن لوازم نیاز به کارتن بسته بندی و کارتن اسباب کشی داریم تا اسباب کشی بی دردسری داشته باشیم . چسب 5 سانتی چسبی است که به درز بین دو طرف کارتن بسته بندی و کارتن اسباب کشی می خورد ، هم کار را برای اسباب کشی آسان می کند و هم باعث استحکام در کار کارتن بسته بندی می شود .

استفاده از چسب 5 سانتی در بسته بندی

چسب پهن 5 سانتی کار بردی همه کاره دارد در برخی کار گاه ها و کارخانه ها هم از این چسب برای کارتن بسته بندی مواد استفاده می شود، این کار مخصوصا برای کارخانه هایی که لوازم شکستنی تولید می کنند ، کاربرد بسیاری دارد . برای افراد تازه کار که از چسب 5 سانتی استفاده نکردند و در استفاده از ان خبره نیستند ، چسب های جدید 5 سانتی به بازار آماده که با طراحی جدید در وسط خود بی رنگ هستند و با اندازه ای 150 میلی متری  کار را برای استفاده از چسب های پهن 5 سانتی آسان کرده و دیگر نیازی نیست نگران استحکام و از هم گسستگی درزهای کارتن اسباب کشی و کارتن بسته بندی خود باشید زیرا این چسب ها اطمینان خاطر را برای مصرف کنندگان به همراه می آورند . همچنین در بعضی مواقع به هر علتی امکان دارد کارتن اسباب کشی یا کارتن بسته بندی تان در حین کار  پاره شود شما می توانید به آسانی با چسب پهن 5 سانتی درزها و قسمت های پاره شده را با این چسب بپوشانید تا نگران افتادن لوازمتان نباشید . ایده ای برای شما پیشنهاد می کنیم که در خرید کارتن اسباب کشی و کارتن بسته بندی به این نکته  توجه کنید که  لوازمتان شکستنی  ، سنگین مثل گاز ، مبلمان یا غیره است .

تا وقتی چسب پهن 5 سانتی را بر درز کارتن بسته بندی می چسبانیم بدانیم که برای چه مواردی می خواهیم استفاده کنیم . می توان به وسیله ی چسب پهن  5 سانتی روی کارتن بسته بندی  نام لوازمی که در درون کارتن هست را درج کنیم تا در موقع باز کردن آن ها به مشکل برنخوریم .در کارتن های اسباب کشی برای محل های درز آن که  از چسب پهن 5 سانتی استفاده کرده ایم ، بهترین کار این است که  برای جلوگیری از پاره شدن چسب ها کارتن های بسته بندی که سنگین می باشند را زیر قرار دهیم و کارتن های بسته بندی سبک را بالای آن ها قرار دهیم تا به محلی که چسب خورده آسیب وارد نشود . چسب های پهن 5 سانتی ایمنی کار شما را بالا می برند . و لازمه ی هرکاری ابتدا ایمن بودن در آن کار می باشد . شرکت پک آرا ارائه دهنده ی انواع تجهیزات بسته بندی ، کارتن بسته بندی ، کارتن اسباب کشی، کارتن فریت بار ، کارتن اداری و ... می باشد.
بسته بندی مطمئن با پک آرا...