کارتن اداری

کارتن های اداری : کارتن اداری علاوه بر نگهداری مدارک و زوم کن ، برای جابجایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، این کارتن ها باتوجه به نیاز معمولا در ابعاد و اندازه های مختلفی بوده و به صورت کارتن تک لایه ، کارتن سه لایه ، کارتن  پنج لایه و … کاربرد دارد.

کارتن اداری

اندازه کارتن اداری

شرکت پک آرا ابعاد و اندازه های استانداردی برای کارتن های اداری در نظر گرفته است و شما می توانید با توجه به نیاز خود در ادارات و سازمان ها برای بایگانی و نگهداری از مدارک ، ابزار های الکترونیکی مانند کامپیوتر ، چاپگر و پرینتر و… از این کارتن های اداری استفاده کنید.

شرکت پک آرا ارائه دهنده ی انواع کارتن بسته بندی، کارتن اسباب کشی ، کارتن  اداری ، کارتن فریت بار و… با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد

نخ بسته بندی

نخ بسته بندی : کارتن برای هر اسباب کشی و یا حمل کارتن بسته بندی نیاز است چرا که باعث امنیت  کارتن بسته بندی می شود .وقتی قرار است وسایلی از منزل یا اداره جات را از مکانی به جای دیگر برد یا برای مدتی در انبار یا گوشه ای از خانه نگه داری کرد می توان لوازم مربوطه را در کارتن بسته بندی گذاشت و آن را با نخ بسته بندی محکم بست .

 

نخ بسته بندی

استفاده از نخ بسته بندی در بسته بندی وسایل

نخ بسته بندی در دو نوع تابیده و ساده تولید می شود . بسته بندی فناوری محافظت از وسایل ، انبار ، ذخیره و استفاده از آن است . همچنین با نخ بسته بندی کشاورزان می توانند محصولات خود را در کارتن بسته بندی بگذارند و درب آن را با نخ بسته بندی ببندند ، این کار باعث امن بودن محصولاتشان در حمل و نقل می شود ، با بستن نخ بسته بندی دیگر کارتن اسباب کشی شما در طول راه باز نمی شود.

نخ بسته بندی بهترین روش برای حصول اطمینان از کارکرد صحیح کارتن اسباب کشی و کارتن بسته بندی بوده و کارایی بالایی در بستن وسایل دارد . در شرکت های بزرگ ،  کارخانه ها  ، اداره جات وقتی برای مدتی نیاز به پرونده ها نیست می توان آنها را در کارتن بسته بندی گذاشت و با نخ بسته بندی بست و نگران باز شدن درب آن نبود به دلیل محکم بودن پوسیده نمی شوند و از ضخامت بالاتری برخوردار هستند .

این نکته بسیار حائز اهمیت است که نباید درب کارتن بسته بندی را زیاد محکم بست ، چرا که باعث فشار آمدن به محصول داخل کارتن و آسیب دیدن وسایل داخل آن می شود . در دنیای امروزی ما که اکثرا با مشغله ی اسباب کشی چه اسباب کشی منزل چه اداری سرو کار داریم می توانیم در کمترین زمان لوازم را در کارتون بسته بندی قرار دهیم و نخ بسته بندی را طوری می بندیم که در هنگام باز کردن آن زودتر باز شود و گره نخورد و کار را برایمان سخت تر نکند .

وقتی از یک فروشگاهی خرید می کنیم و این لوازم نیاز به حمل دستی دارد تا خودمان به منزل برسانیم فروشنده کار را برایمان آسان می کند و آن را درون کارتن بسته بندی جا می دهد و برای آسانتر کردن کار حمل و نقل آن را بانخ بسته بندی می بندد ، تا بدون ضربه خوردگی آن را به مقصد رسانیم . نحوه ی چیدمان کارتن اسباب کشی از مهمترین عواملی است که وقتی وسایلی را با نخ بسته بندی می بندیم باید دقت ویژه ای به این امر داشته باشیم .

شرکت پک آرا با ارائه راهکار های ایمن برای اسباب کشی و بسته بندی برای ارسال بار به نقاط مختلف جهان از طریق فریت بار و همچنین ارائه انواع تجهیزات بسته بندی، کارتن بسته بندی،کارتن اداری ، کارتن اسباب کشی، کارتن فریت بار و .. خیال شما را آسوده می سازد.

با پک آرا مطمئن بسته بندی کنید…

نایلون حبابدار

نایلون حبابدار : شاید متوجه این امر شدیده اید که وقتی قرار است لوازم خانگی  یا هر اسباب واثاثیه ای  را  در کارتن بسته بندی نگه داری کنید ، یا آن را حمل کنید ، نیاز به ایمنی دارید تا وسایل نشکنند یا ضربه به آن ها وارد نگردد ، نایلون حبابدار به کمک شما می آیند و کار را برایتان آسان می سازند .

وقتی اسباب کشی دارید یا می خواهید وسایل را جابه جا کنید و به جای دیگری انتقال دهید نگران ضربه خوردن آن ها هستید ما به شما نایلون حبابدار را پیشنهاد می کنیم . نایلون حبابدار در انواع دو لایه و سه لایه جهت بسته بندی  از عرض ۱۰ سانت الی ۲۵۰ سانتیمتر می باشند .

 

نایلون حباب دار

استفاده از نایلون حبابدار در بسته بندی

اما نایلون های حبابدار  در انواع مختلف پنج لایه ، نایلون حبابدار هفت لایه  ، نایلون های حبابدار ضربه گیر ، نایلون های حبابدار رنگی ، نایلون حبابدار ۱۰ ، نایلون حبابدار ۲۰ ، نایلون حبابدار ۳۰ نیز عرضه می شود . نایلون های حبابدار ۱۰ از پرمصرف ترین سایز حباب برای استفاده از آن ها در کارتن اسباب کشی و کارتن بسته بندی اجناس است .

نایلون های حبابدار با ضربه گیری خوب  کار کارتن اسباب کشی را آسانتر می سازند ، وقتی در کارتن بسته بندی وسایل شکستنی ، ظریف و حساس را جا می دهید با استفاده از نایلون حبابدارمی توان  هیچ گونه افزایش وزنی را به جنس تحمیل نکرد وکارتن بسته بندی به آسانی قابل برداشت ، حمل  وضربه گیری باشد .

نایلون های حبابدار به دلیل داشتن حباب هوا در داخل آن از قدرت ضربه پذیری بالاتری برخوردار بوده و می تواند کالای بسته بندی ، در داخل کارتن اسباب کشی را به خوبی محافظت نماید و از ضربه ی وارده به آن جلوگیری به عمل اورد .

وقتی اجناس را در کارتن اسباب کشی می گذاریم بدون استفاده از نایلون حبابدار به احتمال زیادی به وسایلمان ضربه وارد می شود و در اکثر موارد شاهد شکستگی آن ها می شویم برای جلوگیری از این امر در کارتن بسته بندی لوازمی چون : مبلمان اداری و خانگی ، وسایل خانه همچون ( آبگرمکن ، بخاری ، اجاق گاز ، دور پایه های مبل ، دور چینی آلات  وبلور، وسایل برقی بدون جعبه ، یخچال و غیره ) را می گذاریم با استفاده از نایلون های حبابدار می توانیم اطمینان حاصل کنیم که اجناسمان سالم به مقصد می رسد . بهترین و جالبترین استفاده از نایلون حبابدار ، روش بسته بندی سپر و جلو داشبورد انواع خودروها است .

شرکت پک آرا ارائه دهنده انواع تجهیزات بسته بندی، کارتن اسباب کشی، کارتن اداری، کارتن بسته بندی، کارتن فریت بارو… می باشد.

با پک آرا مطمئن بسته بندی کنید.